Δημοτικό Συμβούλιο

Συνδυασμός «ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΡΟ» 
  • ΚΟΥΤΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Άνω Σύρου)
  • MΩΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Άνω Σύρου)  
  • ΓΙΑΛΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)
  • ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)
  • ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)
  • ΚΕΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)  
  • ΑΛΗΦΡΑΓΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)
  • ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ (ΑΛΙΚΗ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)  
  • ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)  
  • ΠΙΤΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)
  • ΔΡΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)
  • ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΚΑΝΔIΩ του ΒΙΚΤΩΡΑ (Εκλογική Περιφέρεια Ποσειδωνίας)
  • ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ποσειδωνίας)
  • ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ποσειδωνίας)

Συνδυασμός «Η ΣΥΡΟΣ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΜΕ»
  • ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Άνω Σύρου)
  • ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Άνω Σύρου)
  • ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΣ ΔΟΜΕΝΙΚΟΣ (ΜΕΜΗΣ) του ΒΕΝΕΔΙΚΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Άνω Σύρου)
  • ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)
  • ΠΕΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)
  • ΔΟΥΝΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)
  • ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)  
  • ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)
  • ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ποσειδωνίας)
  • ΞΑΝΘΑΚΗ ΡΟΖΑ του ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Ποσειδωνίας)

Συνδυασμός «ΠΡΩΤΑ Η ΣΥΡΟΣ» 
  • ΑΛΤΟΥΒΑΣ-ΜΑΝΩΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Άνω Σύρου)
  • ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)

Συνδυασμός «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ»
  • ΚΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερμούπολης)

ΔΗΜΟΣ